•  

Pojistná událost

V případě pojistné události se snažíme, aby vypořádaní nároků plynoucích z pojistné smlouvy bylo co nejefektivnější, neboť si uvědomujeme, že pro naše klienty je situace bez vozidla velmi obtížná a nepříjemná.

Pokud nám chcete oznámit škodní/ pojistnou událost, dodržujte, prosím, následující postup:

  1. Kontaktujte naši kancelář k nahlášení škodní/ pojistné události (tel. číslo +420 234 094 011), a to nejpozději do 8 dnů od vzniku škodní/ pojistné události.
  2. Pracovník likvidačního oddělení Vaší události přidělí identifikační číslo a zašle Vám poštou nebo e-mailem formulář Hlášení pojistné události se seznamem všech požadovaných dokumentů.

    Formulář si také můžete stáhnout zde:
  3. Vyplňte požadované údaje.
  4. Vyplněný formulář s přiloženými dokumenty zašlete na níže uvedenou poštovní adresu:

Colonnade Insurance S.A., organizační složka
Na Pankráci 1683/127
140 00 Praha 4              
E-mail: info@colonnade.cz

 

Upozornění: Ke kompletnímu vyřízení žádosti o náhradu škody potřebujeme všechny požadované dokumenty, jejichž seznam dostanete od likvidačního oddělení.

Pokud neobdržíte registrační dopis k pojistné události do 10 dnů od telefonického ohlášení, kontaktujte nás, prosím, na výše uvedené emailové adrese nebo na telefonním čísle +420 234 094 011.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

234 094 011
Zavoláme Vám zpět
Napište nám

Síť smluvních partnerů

This is alternative content.

Tento web používá soubory cookie pro analýzy, personalizovaný obsah a reklamy. Pokud budete pokračovat v procházení tohoto webu, vyjadřujete s jejich použitím souhlas v souladu s informacemi uvedenými v Pravidlech ochrany osobních údajů.